کد خبر: 81877486 (5046105) | تاریخ خبر: 23/09/1394 | ساعت: 15:24|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

اساتید و پژوهشگران نمونه دانشگاه تهران تقدیر شدند

تهران-ایرنا- 65 تن از اساتید و پژوهشگران نمونه و برجسته دانشگاه تهران امروز دوشنبه در مراسم بیست وچهارمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران تقدیر شدند.

به گزارش گروه علمی ایرنا، این پژوهشگران در بخش های مختلف مانند پژوهشگر پیشکسوت نمونه ، پژوهشگر برجسته، پژوهشگرنمونه، پژوهشگر جوان نمونه، طرح پژوهشی بنیادی برجسته، طرح پژوهشی بنیادی نمونه، طرح کاربردی برجسته، طرح کاربردی نمونه، طرح کاربردی ویژه، ایده برتر، دستاورد پژوهشی ویژه، دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع دکتری با حضور رییس دانشگاه تهران، معاون پژوهشی دانشگاه تهران و جمعی از اساتید این دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.
دانشجوی پژوهشگر ویژه در مقطع دکتری، دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع ارشد، رساله نمونه در مقطع دکتری، پایان نامه نمونه در مقطع کارشناسی ارشد، کارشناسی پژوهشی نمونه ، کتابخانه نمونه، آزمایشگاه نمونه و شرکت فناور برتر از دیگر بخش هایی است که پژوهشگران در آنها مورد تقدیر قرار گرفتند.

***پژوهشگر پیشکسوت نمونه
در این بخش کارو لوکس از پردیس دانشکده های فنی، ناصر شریفی سنجانی از پردیس علوم ، قنبر ابراهیمی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، احمد کامیابی مسک از پردیس هنرهای زیبا و غلام حسین ابراهیمی دینانی از دانشکده ادبیات و علوم انسانی مورد تقدیر قرار گرفتند.

***پژوهشگر برجسته
در بخش پژوهشگر برجسته محمود شاه آبادی از پردیس دانشکده فنی، محمد علمی آموزگار از پردیس علوم، محمد رضا نقوی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ، مجید معارف از دانشکده الهیات و معارف اسلامی و احمد پور احمد از دانشکده جغرافیا تقدیر شدند.

***پژوهشگر نمونه
در این بخش مسعود امامی از پردیس دانشکده های فنی ، حسین رحیم پور بناب از پردیس علوم، امید بزرگ حداد از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ، شاهین حیدری از پردیس هنرهای زیبا، محمد جواد جاوید از دانشکده حقوق و علوم سیاسی، حسین صفری از دانشکده مدیریت و وفا رحیمی موقر از دانشگاه علوم پزشکی تهران تقدیر شدند.

***پژوهشگر جوان نمونه
عطاء الله طالعی زاده از پردیس دانشکده های فنی، فرنوش فریدبد از پردیس علوم، حسن رضایی هفتادر از پردیس فارابی، رهام رفیعی از دانشکده علوم و فنون نوین و سید مجتبی سجادی از دانشکده کارآفرینی در این بخش تقدیر شدند.

***طرح پژوهشی بنیادی برجسته
در این بخش مرتضی اسکندری قادی از پردیس دانشکده های فنی تجلیل شد.

***طرح پژوهشی بنیادی نمونه
در این بخش نیز مهدی محمودی از دانشگاه علوم پژشکی تهران مورد تقدیر قرار گرفت.

***طرح کاربردی برجسته
محمد ابراهیم بنی حبیب از پردیس ابوریحان ، شهره فاطمی از پردیس دانشکده های فنی، عبدالحسین امینی از پردیس علوم ، احد فرامرز قراملکی از دانشکده الهیات و معارف اسلامی و سعید حبیبا از دانشکده حقوق و علوم سیاسی در این بخش تجلیل شدند.

***طرح کاربردی نمونه
در این بخش مهدی داور پناه از پردیس دانشکده های فنی، حسین آخانی از پردیس علوم، محمد کابلی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ، آرش قلیانچی از دانشکده دامپزشکی و مهران رضوانی از دانشکده کارآفرینی تجلیل شدند.

***طرح کاربردی ویژه
عقیل یوسفی کما از پردیس دانشکده فنی در این بخش تجلیل شد.

***ایده برتر
در بخش ایده برتر نیز محمد نوع پرست از پردیس دانشکده های فنی مورد تقدیر قرار گرفت.

***دستاوردهای پژوهشی
در بخش دستاوردهای پژوهشی کورش وحدتی از پردیس ابوریحان، بهزاد آسایی-کارن ابری نیا از پردیس دانشکده های فنی و سپیده خویی از پردیس علوم تقدیر شدند.

***دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع دکتری
در این بخش پرویز اسدی از پردیس دانشکده های فنی، حامد اسکندری لو از پردیس علوم ، سمانه سیف اللهی آغمیونی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، پرستو محبی پردیس هنرهای زیبا، علی حسینی از دانشکده جغرافیا، مجتبی اشراقی آرانی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی و سارا شکرپور از دانشکده دامپزشکی تجلیل شدند.

***دانشجوی پژوهشگر ویژه در مقطع دکتری
در این بخش دیانا عسگرزاده از دانشکده منابع طبیعی تقدیر شد.

***دانشجوی پژوهشگر نمونه در مقطع ارشد
منصور زرین از پردیس دانشکده فنی، مجید کاظم زاده از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی، یسری دایی چیان از پردیس هنرهای زیبا و توحید اسدی از دانشکده مطالعات جهان تقدیر شدند.

***رساله نمونه در مقطع دکتری
زهرا زحمتکش از پردیس دانشکده فنی، آفاق علوی از پردیس علوم، پریسا سادات آشفته از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی ، علی خواجه نائینی از دانشکده حقوق و علوم سیاسی و سپیده فهیمی فر از دانشکده علوم اطلاعات و دانش شناسی در این بخش تجلیل شدند.

***پایان نامه های نمونه در مقطع کارشناسی ارشد
در این بخش نسترن عابدینی از پردیس علوم و مهدی خیروز از دانشکده علوم و فنون نوین تقدیر شدند.

***کارشناسی پژوهشی نمونه
مریم طوطیان از اداره کل برنامه ریزی و نظارت پژوهشی و گلناز جوزانی کهن از پردیس دانشکده های فنی در این بخش تقدیر شدند.

***کتابخانه نمونه
در این بخش تنها وجیهه سعید از پردیس بین المللی کیش تقدیر شد.

***آزمایشگاه نمونه
در این بخش نیز رضا رجبی-سپیده لطفی از دانشکده تربیت بدنی تجلیل شدند.

***شرکت فناور برتر
مهسا بابایی از شرکت آرین فناوران فاریاب، عذرا عروجی از شرکت راه کار سرزمین هوشمند و آرش قیلاو از شرکت سنجش افزار آسیا مورد تجلیل قرار گرفتند.
بیست و چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری دانشگاه تهران روز دوشنبه با حضور رییس و معاون پژوهش و جمعی از اساتید این دانشگاه و روسای پردیس ها و دانشکده ها در کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد.
در این مراسم همچنین از طرح جامع پژوهش و فناوری دانشگاه تهران رونمایی شد.
علمی**2038**1440

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال