کد خبر: 82422384 (5826974) | تاریخ خبر: 20/11/1395 | ساعت: 18:55|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

در دیدار هیات رسانه ای بلغارستان؛

مدیرعامل ایرنا: تبادل هیات های رسانه ای در راستای تقویت همکاری و افزایش اطلاعات مردم است

تهران - ایرنا - مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) با اشاره به اهمیت تبادل اطلاعات رسانه ای گفت: این همکاری ها در راستای تقویت و افزایش اطلاعات مردم و مسوولان است.

به گزارش ایرنا، «محمد خدادی» روز چهارشنبه این مطلب را در دیدار با «سنژانا تئودوراوا» رئیس انجمن خبرنگاران بلغارستان و سرپرست این هیات که به دعوت سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به ایران سفر کرده، عنوان کرد.
وی به تشریح فعالیت های رسانه ای ایرنا در عرصه نوین اطلاع رسانی پرداخت و افزود: ایرنا علاوه بر تهیه و انتشار لحظه به لحظه اخبار و گزارش های خبری بر روی وب سایت خود، در شبکه های اجتماعی نظیر توئیتر، فیسبوک، تلگرام و اینستاگرام به زبان های مختلف فعالیت گسترده ای دارد.
خدادی، نمادسازی و ارائه خدمات تخصصی اطلاع رسانی نظیر اینفوگراف و موشن گرافی را از دیگر برنامه های جاری ایرنا برشمرد که با هدف پاسخگویی سریع به نیازهای خبری تولید و منتشر می شوند.

** تاکید بر ضرورت همکاری رسانه ای بلغارستان و ایران
«سنژانا تئودوراوا» رئیس انجمن خبرنگاران بلغارستان و سرپرست هیات نیز با ابراز خرسندی از حضور در ایرنا، امضا موافقتنامه همکاری ایرنا و خبرگزاری رسمی بلغارستان در یکسال گذشته را مایه خوشحالی دانست و گفت: این همکاری سبب می شود مردم ایران و بلغارستان بدون واسطه، از تحولات و پیشرفت های دو کشور آگاه شوند و این برای تقویت مناسبات دو کشور نیز بسیار حائز اهمیت است.
هیات رسانه ای بلغاری در ادامه این دیدار به اتاق خبر ایرنا رفت و از نزدیک با فرایند تهیه و انتشار اخبار و فعالیت های سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی آشنا شد.
فراهنگ ** 3061 ** 3070 ** تنظیم کننده: میترا بلندقامتی ** انتشاردهنده: امید غیاثوند

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال