کد خبر: 82433743 (5842361) | تاریخ خبر: 29/11/1395 | ساعت: 13:41|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

برانکو: آماده بازی با الهلال هستیم، سبک پنالتی زدن در مقابل سپاهان را نمی پسندم

تهران - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس تهران درخصوص بازی با الهلال عربستان گفت: آماده بازی با نماینده عربستان در مسابقات فوتبال لیگ قهرمانان آسیا هستیم.

به گزارش ایرنا،برانکو ایوانکویچ روز جمعه در حاشیه تمرین تیم پرسپولیس به خبرنگاران،گفت: الهلال در بازی قبلی خود توانسته چهار بر صفر بازی را به نفع خود به پایان برساند چرا که از بازیکنان بسیار خوبی برخوردارند. ما چهار بازی این تیم را آنالیز کرده و کاملا آماده بازی با الهلال هستیم.
برانکو ادامه داد: مشکل ما فقط کم تجربه بودن بازیکنان جوانمان است که نمی توانند به عمان بیایند ولی به بازی دبی می رسند.
سرمربی پرسپولیس همچنین به بازی با سپاهان در هفته بیست و دوم لیگ برتر، اشاره کرد و گفت: خوشحالم که این تیم را شکست دادیم، سپاهان در بازی های بیرون از خانه بهترین نتایج را گرفته است و حتی یک بار تیم تراکتور را شکست داده بود.
برانکو افزود: سپاهانی ها نشان دادند تیم بسیار خوبی هستند و ما نیز بازی بسیار سختی را در مقابل این تیم داشتیم چون به طور طبیعی پس از اتفاقات دربی بازیکنان با استرس بازی می کردند که این طبیعی بود.
وی درخصوص اینکه آیا موافق بودید بازیکنان با این نوع سبک پنالتی بزنند؟،افزود: این سبک پنالتی زدن را نمی پسندم چون قشنگی فوتبال به حرکات جوانمردانه اش است، ولی خوشحالم پنالتی ها گل شد.
سرمربی پرسپولیس درخصوص بازی سپاهان، تاکید کرد: همانطور که می دانید دیروز بازی سختی داشتیم چون چهار روز پس از دربی با آنها بازی کردیم، بازیکنان ما به دلیل باخت به استقلال از لحاظ روحی و فیزیکی خالی شدند، ولی به آنها تبریک می گویم که روز گذشته توانستند با پیروزی و کسب سه امتیاز کامل از زمین بازی خارج شوند. آنها مقابل تیم بسیار خوب سپاهان انگیزه های خوبی داشتند و از همه چیز مهم تر ما در این بازی توانستیم بازی را به خوبی کنترل کنیم.
برانکو با تبریک این برد به بازیکنان و هواداران پرسپولیس گفت: شما می دانید که ما بعد از سال ها توانستیم در بازی رفت و برگشت این تیم را شکست دهیم ولی چیزی که به من احساس خوبی می دهد این است که هواداران از ما به خوبی حمایت کردند و من به آنها افتخار می کنم.
سرمربی پرسپولیس درخصوص همکاری با شاریچ یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه دینامو زاگرب کرواسی گفت:من از مدتها قبل این شخص را می شناسم و قبلا با او کار کرده ام و به من مشاوره های خوبی داده است.
برانکو با بیان اینکه آیا در بازی روز گذشته از نحوه زدن پنالتی بازیکنانش نگران نبوده است،گفت: من این کار را تایید نمی کنم ،من عاشق زیبایی های فوتبال هستم و مخالف این سبک بودم اما به خاطر بازی جوانمردانه این موضوع را تایید نمی کنم.
وی درخصوص اینکه مهدی طارمی در بازی الهلال حضور نخواهد داشت،گفت: این برای ما مشکل خواهد بود و امیدوارم جایگزین ها جای او را پر کنند.
برانکو درخصوص حضور علی کریمی در ورزشگاه و اینکه همیشه حضور کریمی با برد پرسپولیس همراه می شود، گفت: خوشحال می شوم چنین حمایتی از سوی بازیکنان سابق داریم که موجب موفقیت تیم می شود.
وی درخصوص اینکه بازیکنان پرسپولیس در بازی ها کارت های بی مورد می گیرند و این موضوع به پرسپولیس ضربه می زند،گفت: اگر به تیم نفت هم ببازیم قهرمانی از دست نمی رود ،10امتیاز از استقلال جلو هستیم و هشت بازی مانده است، البته قبول دارم بعضی وقت ها بازیکنان کارت های بی موردی را می گیرند اما در بازی هایی که تهاجم زیاد داریم و با ریسک بازی می کنیم، طبیعی است دریافت کارت زرد هم زیاد می شود.
سرمربی سرخپوشان پایتخت در پاسخ به این سوال که چرا همچنان حریف پرسپولیس را استقلال می داند،گفت: متاسفانه شنیده ام که از تراکتور سازی هشت امتیاز کم خواهد شد و این تیم نمی تواند قهرمانی ما را تهدید کند، البته این امتیازها طبق قانون فیفا باید کسر شود و اینکه نتیجه چه خواهد شد نمی دانم.
برای آگاهی از آخرین اخبار ورزش ایران و جهان با کانال ورزشی ایرنا در تلگرام irnavarzesh@همراه شوید.
ورزشی** 9118** 7247* 1701
خبرنگار: جواد بشیری* انتشار دهنده: حمید قدیمی

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال