کد خبر: 82434122 (5842874) | تاریخ خبر: 29/11/1395 | ساعت: 18:42|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

محورهای فومن - سراوان و اسالم - خلخال مسدود شد

رشت - ایرنا - رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از بسته شدن محورهای فومن - سراوان و اسالم - خلخال در غرب استان به علت بارش برف شدید و کولاک خبر داد.

سرهنگ حسین محمدپور عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: محور اسالم - خلخال علاوه بر کولاک و برف، بدلیل سقوط بهمن نیز بسته شده است.
وی با بیان اینکه دو محور یادشده تا اطلاع ثانوی بسته است، اظهار کرد: محور جایگزین سراوان - فومن، عبور از درون شهر رشت است.
به گزارش ایرنا، محور پونل - خلخال از ابتدای آذرماه هرسال تا بهار بدلیل احتمال سقوط بهمن و ایمنی ترددکنندگان مسدود می شود.
سرهنگ محمدپور یادآور شد: در حال حاضر ممنوعیت تردد تریلی ها را نیز در استان داریم .
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان از مردم خواست تا از سفرهای غیرضروری در چنین شرایط برفی و کولاک برای راحتی و ایمنی شان پرهیز و سفرشان را به زمان دیگری موکول کنند.
وی افزود: تردد در تمامی محورهای استان، فقط با زنجیرچرخ امکانپذیر است.
نقشه های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه ناپایدار در منطقه است که بر این اساس شرایط برای مه آلود بودن هوا، بارش برف و باران و وزش باد (گاهی شدید/ خیلی شدید) و کولاک برف مهیاست.
بتدریج از فردا (شنبه) این سامانه ناپایدار تضعیف شده و از سمت غرب استان کاهش ابر پیش بینی می شود و با صاف شدن آسمان، طی شنبه (بویژه شب) تا دوشنبه، وقوع یخبندان مورد انتظار است.
خبرنگار: مریم سلیمانی ** انتشاردهنده: امیرحسین کبیری
7296/2007

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال