کاسبی با کودکان بیش‌فعال

کاسبی با کودکان بیش‌فعال

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی می نویسد: مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری در آمریکا گزارش داده در سال ٢٠١١، تقریبا ١١ درصد از کودکان این کشور بین سنین ٤ تا ١٧ سال دچار کمبود توجه اختلال بیش‌فعالی هستند.

9:57 - 1396/03/06
داوطلب دفاع از میهن

داوطلب دفاع از میهن

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت وگو با بانو بهجت‌ افراز که داوطلبانه در زمینه‌های مختلف دفاع‌مقدس حاضر بوده، به بررسی دوران جنگ و مقاومت پرداخت.

9:54 - 1396/03/06
تضاد دو نگاه به آینده نفت

تضاد دو نگاه به آینده نفت

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد با درج گزارشی به ریشه یابی واکنش معکوس بازار به توافق اوپک پرداخت و نوشت: سرانجام کشورهای عضو و غیرعضو اوپک تصمیم گرفتند توافق پیشین خود مبنی‌بر کاهش تولیدات روزانه به میزان 1.8میلیون بشکه را برای 9 ماه دیگر تمدید کنند.

9:42 - 1396/03/06
شوک بازار نفت ‌به ‌اوپک

شوک بازار نفت ‌به ‌اوپک

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی نوشت: قیمت نفت، یک روز پس از توافق اوپک برای تمدید کاهش تولید، ٣ دلار پایین آمد تا همه را شگفت‌زده کند. همه کشورهای دارنده نفت به قیمت‌های منطقی وابسته‌اند.

9:41 - 1396/03/06
تنفس در هوای پاک دولت

تنفس در هوای پاک دولت

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار برنامه ها و راهکارهای لازم دولت دوازدهم برای کاهش آلودگی هوا را در گزارشی بررسی کرد و آورد: ‌با علائمی مثل سوزش چشم و گلو، تنگی نفس، بی‌حالی، بی ‌حوصلگی و سردرد خودش را نشان می‌دهد، اما عوارض میان ‌مدتش با سکته ‌های قلبی و مغزی، بروز لخته ‌های خونی، تشدید آسم و نارسایی ‌های تنفسی خودنمایی می‌کند.

9:36 - 1396/03/06
شهر بدهکار

شهر بدهکار

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت وگو با اعضای شورای شهر تهران می نویسد: ٢٩ اردیبهشت امسال مردم تهران، حضور و مشارکتی بی‌سابقه در انتخابات شورای شهر داشتند و با آرایی معنادار، امید به آینده زندگی در پایتخت را برگزیدند اما در روزهای گذشته و از سوی بعضی منتخبان و گزینه‌های احتمالی شهرداری، از «ویرانه‌ای که شهردار آینده» تحویل خواهد گرفت، سخن به میان آمده است.

9:35 - 1396/03/06
بازی آمریکا با کارت سوخته تحریم

بازی آمریکا با کارت سوخته تحریم

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم در گفت وگویی با کارشناسان دور جدید تحریم‌های ضد ایرانی را بررسی کرد و نوشت: کنگره آمریکا که اعمال تحریم‌های جدید علیه جمهوری اسلامی ایران را به بعد از برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در کشورمان موکول کرده بود، پس از مشخص شدن تکلیف انتخابات در ایران دور جدیدی از تحریم‌ها را کلید زد.

9:32 - 1396/03/06
پوست اندازی کابینه

پوست اندازی کابینه

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار مطالبه حضور زنان و جوانان در دولت دوازدهم را بررسی کرد و نوشت: زنان و جوانان، دو گروه هر جامعه ‌ای هستند که در آستانه انتخابات و در شعارهای انتخاباتی نام و مطالبات آنها مکرر مورد توجه قرار گرفته و هر کاندیدایی بر روی سبد رای آنها حساب ویژه‌ای باز می‌کند.

9:24 - 1396/03/06
معاونتی برای اجرای منشور حقوق شهروندی

معاونتی برای اجرای منشور حقوق شهروندی

تهران- ایرنا- روزنامه قانون در گفت وگویی با حقوقدانان و کارشناسان، لزوم ایجاد «معاونت حقوق شهروندی ریاست جمهوری» را بررسی کرد.

9:4 - 1396/03/06
آرزو دارم آقای روحانی را ببینم

آرزو دارم آقای روحانی را ببینم

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: خیلی‌ها ابراز تمایل کرده بودند برای مادر پیر، واکر برقی و ویلچر بخرند. بعضی دیگر گفته بودند حتی اگر کاری نمی‌توانند بکنند، می‌خواهند او را از نزدیک ملاقات کنند و دست‌اش را ببوسند. کبری رحمتی اما هیچ چیز نمی‌خواهد جز دیدار رئیس جمهور.

9:2 - 1396/03/06
رای حلال و حرام جامعه را در‌گیر تنش می‌کند

رای حلال و حرام جامعه را در‌گیر تنش می‌کند

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با یدالله طاهرنژاد عضو شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان به بررسی بحث ‌ها و مواضع مخالفان و موافقان دولت پرداخت و نوشت: تا امروز چنین رسمی نبوده که جناح بازنده، پس از انتخابات، باب خصومت و دشمنی جدیدی را باز کند و جامعه را آبستن تنش کند. امیدوارم که این رویه که در پیش گرفته شده، بسیار سریع کنترل شده و پایان یابد.

8:53 - 1396/03/06
ماجرای مؤسسه «کاسپین»‌، بدون روتوش

ماجرای مؤسسه «کاسپین»‌، بدون روتوش

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: مؤسسه کاسپین پس از حدود 7 ماه از انحلال تعاونی فرشتگان تأسیس شد تا طبق قانون پس از ارزیابی دارایی 8 تعاونی منحله نسبت به تسویه حساب با سپرده‌ گذاران آنها اقدام کند.

8:46 - 1396/03/06
ضیافت الهی کدورت ها را از بین می برد

ضیافت الهی کدورت ها را از بین می برد

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا نوراللهیان مهاجر نوشت: برای عبور از کدورت بگو مگوها و احیاناً بداخلاقی، لازم بود یک ماه رمضانی پیش رو باشد تا آثار سوء آلودگی و استرس‌ها را که در نتیجه هیجانات انتخاباتی ایجاد شده از بین ببرد و مهر و محبت وصفا در جامعه تقویت شود.

8:10 - 1396/03/06
ایثار اجتماعی در خدمات داوطلبانه جوانان

ایثار اجتماعی در خدمات داوطلبانه جوانان

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت وگو با چهار جوان داوطلب هلال‌احمر نوشت: «آمده‌ایم که تاثیرگذار باشیم.» پاسخی که هر داوطلب جوان جمعیت هلال‌احمر در خصوص انگیزه‌های حضور در عرصه‌های فعالیت‌های داوطلبانه خود عنوان می‌کند.

12:41 - 1396/03/04
آینده کشور و تقویت رفاه مردم در گرو علم است

آینده کشور و تقویت رفاه مردم در گرو علم است

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگو با رضا منصوری استاد فیزیک دانشگاه صنعتی شریف نوشت: تا زمانی که علم و فناوری رشد نکند، حتی در حوزه تسلیحات و دفاعی هم نمی‌توانیم به پیشرفت چشمگیری برسیم. علم برای آینده کشور یا تقویت رفاه مردم یا حتی برای حفظ فرهنگ سنتی ما بسیار مهم است.

12:40 - 1396/03/04
افزایش 15 درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی

افزایش 15 درصدی ورود سرمایه گذاران خارجی

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با حسین سلیمی‌ عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران نوشت: پیش‌بینی می‌شود امسال نیز ورود سرمایه‌گذاران خارجی به بازار سرمایه ایران در حدود 10 تا 15‌درصد افزایش یابد.

12:14 - 1396/03/04
شور شیرین ٩٦

شور شیرین ٩٦

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی نوشت: انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌جمهوری با همه شور و هیجان و فرازونشیبی که داشت، به پایان رسید. همه باید باور داشته باشیم چه در دولت باشیم یا نباشیم، چنانچه قدمی برای ملت برداشتیم در درگاه الهی مخفی نخواهد ماند و موقع حساب به‌عنوان امتیازی برای ما محاسبه خواهد شد.

12:11 - 1396/03/04
دولت دوازدهم، مخاطب مطالبات معقول مردم

دولت دوازدهم، مخاطب مطالبات معقول مردم

تهران-ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی نوشت: مردم تغییرات محسوس سال 92 به بعد را که حاصل زحمات دولت «تدبیر و امید» است درک کرده‌اند. مهم‌ترین مطالبه‌ای که از دوره دوم ریاست جمهوری آقای روحانی انتظار دارند را حل مشکلات اقتصادی خود می‌دانند.

12:6 - 1396/03/04
راه های تولید ملی و عرضه بین‌المللی

راه های تولید ملی و عرضه بین‌المللی

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با امیر راکبی کارشناس اقتصادی و مشاور کارآفرینی نوشت: با وجود افزایش آمار خوداشتغالی در ایران، بیشتر فعالیت کارآفرینان در سطح محلی و منطقه‌ای بوده و تعداد اندکی از این گروه موفق شده‌اند فعالیت خود را در سطح ملی و حتی بین‌المللی گسترش دهند.

11:31 - 1396/03/04
ترک بی ترک

ترک بی ترک

تهران- ایرنا- روزنامه شرق درباره معضل اعتیاد، کمپ های ترک آن و مشکلات اصلی معتادان به ارایه گزارشی پرداخت و آورد: ماجرا مثل یک دودوتا چهارتای ساده به نظر می‌رسد، زنان کارتن‌خواب که اکثریت آنها مبتلا به اعتیاد هستند، اگر بخواهند برای ترک اعتیاد به صورت خودمعرف جایی بستری شوند، مکانی در تهران برای ترک خودخواسته آنها وجود ندارد.

10:5 - 1396/03/03
پیروزی قاطع روحانی قدرت چانه‌زنی با امریکا را ارتقا می‌دهد

پیروزی قاطع روحانی قدرت چانه‌زنی با امریکا را ارتقا می‌دهد

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره پیام انتخابات96 در عرصه سیاست خارجی به گفت وگو با حشمت ‌الله فلاحت پیشه نماینده اصولگرای مجلس پرداخت و نوشت: پیروزی دوباره روحانی مؤید خواسته مردم از دولت برای تداوم راه تنش ‌زدایی در سیاست خارجی بود.

10:2 - 1396/03/03
مردم با رأی خود روح «آیت‌ الله» را شاد کردند

مردم با رأی خود روح «آیت‌ الله» را شاد کردند

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با فاطمه هاشمی فرزند ارشد آیت الله رفسنجانی نوشت: فقدان پدر برای ما در انتخابات سخت بود و اگر ایشان در قید حیات بودند قطعاً خوشحالی ما و ایشان بیشتر می‌شد چرا که حرکتی که در سال 92 شروع شد حالا در 96 هم از سوی مردم تأیید شد. با این حال مردم با رأی خود روح پدرم را شاد کردند.

10:0 - 1396/03/03
انتظار از کابینه‌ دوازدهم انسجام و چابکی است

انتظار از کابینه‌ دوازدهم انسجام و چابکی است

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با فیض الله عرب سرخی فعال سیاسی اصلاح طلب به بررسی وعده های انتخاباتی رییس جمهوری منتخب پرداخت و نوشت: عملکرد آقای روحانی و آقای جهانگیری در ایام تبلیغات که وعده‌های عجیب و غریب ندادند و کارهایی که می‌توانند انجام دهند را به مردم وعده دادند، باعث شد اعتماد مردم جلب شود.

9:42 - 1396/03/03
بیماری های کلیوی؛ پیشگیری به روش های ساده

بیماری های کلیوی؛ پیشگیری به روش های ساده

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی نوشت: براساس بررسی های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درحال حاضر حدود 28 هزار بیمار دیالیزی در کشور تحت مراقبت های پزشکی قرار دارند که پیش بینی می شود تا سال 1400 خورشیدی تعداد بیماران دیالیزی و پیوند کلیه حداقل به 90 هزار نفر افزایش یابد

9:34 - 1396/03/03
تمام چالش های روحانی از ترامپ تا شیوخ عرب

تمام چالش های روحانی از ترامپ تا شیوخ عرب

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی، نوشت: سفر دونالد ترامپ به منطقه خاورمیانه که با عربستان سعودی شروع و به ملاقات با سران رژیم صهیونیستی در تل آویو ختم شد، همچنان موضوع اصلی بسیاری از تحلیل های داخلی و بین المللی است.

8:55 - 1396/03/03
پنجره سرنوشت‌ساز

پنجره سرنوشت‌ساز

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گزارشی به نقش شبکه های اجتماعی پرداخت و نوشت: باوجود اینکه کاربران محدودیت‌هایی برای استفاده از شبکه‌های اجتماعی دارند، نقش عمده تبلیغات انتخاباتی، در شبکه‌های اجتماعی و به‌ویژه تلگرام و توئیتر بود.

8:54 - 1396/03/03
امروز، امضای قرارداد با کنسرسیوم اسپانیایی ـ ایرانی

امروز، امضای قرارداد با کنسرسیوم اسپانیایی ـ ایرانی

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی، نوشت: قراردادهای جدید نفتی ایران با گذر از دولت یازدهم وارد فاز جدیدی شده است.

8:52 - 1396/03/03
چشم‌روشنی سرمایه‌گذاران خارجی به روحانی

چشم‌روشنی سرمایه‌گذاران خارجی به روحانی

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی، نوشت: آمارها نشان می‌دهد کل سرمایه‌گذاری خارجی از سال 1372 تا 1393 حدود 42 میلیارد دلار بوده است. این در حالی ‌است که برای به‌دست‌آمدن رشد هشت ‌درصدی باید در هر سال رقمی حدود 50 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری شود. آیا روی کارآمدن دوباره حسن روحانی، به جذب سرمایه‌گذاری خارجی کمک می‌کند؟

8:45 - 1396/03/03
واکاوی حقوقی 2030

واکاوی حقوقی 2030

تهران- ایرنا- روزنامه قانون در گزارشی سند آموزشی یونسکو 2030 را از لحاظ حقوقی بررسی کرد و نوشت:در مورد سند آموزش 2030 بحث‌های بسیاری مطرح و انتقادات بسیاری نیز به آن وارد شده است. متاسفانه طی مدت انتخابات از این سند به عنوان ابزاری علیه دولت استفاده شد.

8:40 - 1396/03/03
داوطلبان بی‌نشان دفاع از وطن

داوطلبان بی‌نشان دفاع از وطن

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت‌وگو با کریم ملاعلیزاده رزمنده مقاومت ٤٥روزه خرمشهر، نوشت: نیروهای مردمی و داوطلب در شهر ماندند و ٤٥روز برابر حملات دشمن بعثی مقاومت کردند هنوز خرمشهر آباد و خرم نشده و مثل یک تاریکی در چشم بچه‌های شهر مانده است تعداد زیادی از نیروهای مردمی و داوطلب به شهادت رسیدند؛ به‌طوری که در مزار شهدای خرمشهر بیش از ١٤٠شهید بی‌نام داریم.

8:29 - 1396/03/03
صفحه 1 از 221 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >