ثروت بر باد رفته

ثروت بر باد رفته

تهران- ایرنا- روزنامه جهان صنعت در گزارشی نوشت:گزارش منابع سازمان هدفمندی یارانه در سال ‌جاری نشان می ‌دهد مجموع ارقامی است که به عنوان سهم این سازمان از سوی شرکت ‌های پالایش و پخش، گاز و توانیر طبق ماده «2» اساسنامه این سازمان به حساب سازمان هدفمندسازی یارانه‌ ها واریز می ‌شود، در سال 1395 طبق جمع ‌بندی دیوان محاسبات حداکثر مبلغ 36 هزار و 400 میلیارد تومان است.

1395/12/09 - 10:23
ردپای سودجویی در‌ طب سنتی

ردپای سودجویی در‌ طب سنتی

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم درباره طب سنتی ایرانی و جولان متخصصان قلابی در این زمینه به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: طب سنتی ایرانی با قدمتی بیش از 3000 سال، این روزها بازیچه برخی افراد سودجو شده است که نه پزشک هستند و نه کوچک ‌ترین تخصصی در حوزه سلامت دارند.

1395/12/09 - 10:1
«رجل سیاسی»، مفهومی در تنگنای تفاسیر حقوقی

«رجل سیاسی»، مفهومی در تنگنای تفاسیر حقوقی

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره تفسیر واژه رجل سیاسی به عنوان یکی از شرط های انتخابات ریاست جمهوری به گفت و گو با حقوقدانان پرداخت و نوشت: با گذشت یازده دوره از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری هنوز تفسیر واژه «رجل سیاسی»، که به‌عنوان یکی از شروط کاندیداهای ریاست جمهوری بر آن تصریح شده است، با ابهام و پرسش ‌های استفهامی مواجه است.

1395/12/09 - 10:0
بنی آدم اعضای یکدیگر می خـرند !

بنی آدم اعضای یکدیگر می خـرند !

تهران- ایرنا- روزنامه قانون در گزارشی به بررسی حقوقی تجارت اعضای بدن انسان پرداخت و نوشت:‌ خرید و فروش «کلیه» به دلیل مشکلات اقتصادی در کشور وجود داشته و در این زمینه نیز آگهی ‌های فروش کلیه بر پیشانی خیابان‌ های شهر خودنمایی می‌کند. بسیاری از کارشناسان، خریدو فروش اعضای بدن را محصول فقر می دانند.

1395/12/09 - 9:58
یک قدم از برخورد با خودسرها عقب نمی‌‏ایستیم

یک قدم از برخورد با خودسرها عقب نمی‌‏ایستیم

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت و گو با نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نوشت: با وجود قوانین کافی، مشکل در بخش اجرائی‌شدن قوانین است. نیروهای خودسر در کشور وجود دارند و مشخص است از سوی چه کسانی ساماندهی می‌شوند و برای برخورد با آنها قانون به اندازه کافی وجود دارد.

1395/12/09 - 9:57
تیم ملی در قرق استقلالی‌ ها

تیم ملی در قرق استقلالی‌ ها

تهران- ایرنا- روزنامه شرق درباره روزهای پرالتهاب فوتبال ایران به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: فوتبال ایران چه در سطح ملی و چه در سطح باشگاهی، روزهای پرالتهابی را سپری می‌کند؛ روزهایی که البته «این» فوتبال چندان با آن بیگانه نیست.

1395/12/09 - 9:42
نامزدهای پوششی اصلاح ‌طلبان

نامزدهای پوششی اصلاح ‌طلبان

تهران- ایرنا- روزنامه مردم سالاری در گفت وگو با نمایندگان مجلس، نوشت: با وجود اینکه اصلاح ‌طلبان می ‌گویند گزینه‌ ای غیر از حسن روحانی برای انتخابات 96 ندارند اما در محافل سیاسی اصلاح ‌طلب، چند اسم دیگر هم دهان به دهان می‌ چرخد.

1395/12/09 - 9:35
رسانه های تخریبگر دولت به اخلاق بی‌اعتنا هستند

رسانه های تخریبگر دولت به اخلاق بی‌اعتنا هستند

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گفت وگو با کارشناسان سیاسی به عملکرد رسانه ها در برابر دولت پرداخت و نوشت: تخریب اقدامات دولت بیشتر از تأیید و اطلاع ‌رسانی نسبت به عملکردهای دولت است و متأسفانه این رسانه ها در رفتارهای رسانه‌ای خود، به قاعده‌های اخلاقی پایبند نیستند.

1395/12/09 - 9:34
عجیب ‌ترین پیش ‌بینی‌ های نفتی

عجیب ‌ترین پیش ‌بینی‌ های نفتی

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی به بررسی وضعیت پیش بینی های قیمت نفت در سال 2017 پرداخت و نوشت:‌ توافق تاریخی کشورهای عضو و غیر عضو اوپک برای کاهش تولید از ژانویه سال جاری میلادی در سطحی بی‌سابقه اجرا شد. امری که گروهی از کارشناسان را نسبت به صعود قیمت نفت تا سطوح 70 دلاری خوش‌بین کرده است.

1395/12/09 - 9:3
هدف ایران از برجام خروج از بن‌ بست سیاسی بود

هدف ایران از برجام خروج از بن‌ بست سیاسی بود

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه درباره توافق مهم بین المللی برجام به گفت و گو با مرتضی خوانساری دیپلمات سابق وزارت امور خارجه پرداخت و نوشت: برجام توانسته کشور را از بن‌بستی سیاسی نجات دهد. توافق نشان داد که کشور قدرت و ظرفیت مذاکره را دارد.

1395/12/09 - 8:28
اتهامات ناروایی زدند

اتهامات ناروایی زدند

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگویی با میرعلی اشرف عبداله پوری‌حسینی معاون علی طیب‌نیا امور علوم اقتصادی و دارایی می نویسد: آن‌قدر از این اتهامات ناروا به ما زده‌اند که دیگر گوشمان پر است. فکر می‌کنیم این اتهام‌ها بعضا درخور کسانی است که این اتهام‌ها را از قول دیگران به ما متوجه می‌کنند. خودشان این‌کاره هستند نه ما».

1395/12/08 - 11:57
رابط اصلاح‌ طلبان با رهبری

رابط اصلاح‌ طلبان با رهبری

روزنامه شرق در گفت و گو با اسحاق جهانگیری معاون اول رییس ‌جمهوری،نوشت: من معتقدم اصلاح‌طلبان یک جریان قدرتمند و پرنفوذ در چارچوب نظام جمهوری اسلامی و علاقه‌مند به نظام هستند. آنها سابقه مدیریتی در نظام دارند و در این مجموعه جانباز، خانواده شهید و انقلابی وجود دارد.

1395/12/08 - 11:28
تبارشناسی حزبی «جبهه مردمی»

تبارشناسی حزبی «جبهه مردمی»

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارش صفحه سیاسی به تبارشناسی اصولگرایان برای شرکت در انتخابات 96 پرداخت و نوشت: مثلث مؤتلفه، ایثارگران و رهپویان، شیرازه نهاد انتخاباتی اصولگرایان را تشکیل می‌دهند.

1395/12/08 - 10:49
افکار عمومی هراسان از عقبگرد به دوران پیش از اعتدال

افکار عمومی هراسان از عقبگرد به دوران پیش از اعتدال

تهران- ایرنا- روزنامه نوآوران با درج گزارشی دیدگاه های برخی شخصیت های سیاسی را در ارتباط با حسن روحانی و انتخابات 96 بررسی کرد.

1395/12/08 - 10:44
خانه سازی چشم‌بادامی‌ها در ایران

خانه سازی چشم‌بادامی‌ها در ایران

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارش صفحه اقتصاد به حضور چینی ها در در عرصه ساخت و ساز پرداخت و نوشت: حضور بیش از 40 شرکت چینی فعال در عرصه ساخت و ساز در نمایشگاه بین‌المللی تهران نشان از نیم نگاه صنعت ساختمان این کشور برای حضور در بازار پسابرجامی ایران دارد.

1395/12/08 - 10:36
ویزای یک طرفه برای پناهندگی!

ویزای یک طرفه برای پناهندگی!

تهران- ایرنا- روزنامه آفتاب یزد در گزارشی، نوشت: قدرم را نمی‌دانند، آرزو و آمال رفتن و رسیدن به رفاه، تحصیلات بهتر، زندگی آرمانی، آسایش، آزادی و ... بهانه‌هایی است که افراد را به آن سوی مرزها می‌رساند. گاه این رفتن به هر قیمتی است و گاه با طمانینه و فکر است.

1395/12/08 - 10:33
کاهش رتبه فساد مالی با استفاده از IFRS

کاهش رتبه فساد مالی با استفاده از IFRS

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگویی با مسعود دانشمند دبیرکل خانه اقتصاد ایران نوشت: اگر خواهان وارد شدن به سیستم مالی ‌بین‌المللی و ایجاد روابط اقتصادی بیشتر هستیم، باید گزارش‌های مالی خود را بر اساس استاندارهای جدید IFRS تنظیم کنیم.

1395/12/08 - 10:29
چشم در برابر چشم

چشم در برابر چشم

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی سه روایت از کسانی که قاتل را نبخشیده اند بازگو کرد و نوشت: خانه‌شان پشت بیمارستان سوم شعبان در خیابان ١٧ شهریور است؛ از حیاط‌های قدیمی که هنوز طعمه ساخت‌وساز بساز‌بفروش‌ها نشده. راضیه با چادر سرمه‌ای رنگی که رویش را هم کیپ گرفته از لای در با شک نگاه می‌کند. فربه است و قدبلند، سلام بلندم را به سردی جواب می‌دهد و در را باز می‌کند تا وارد حیاط شویم.

1395/12/08 - 10:28
تولید 48 درصد محصولات کشاورزی در مناطق قرمز

تولید 48 درصد محصولات کشاورزی در مناطق قرمز

تهران- ایرنا- روزنامه جام جم درباره برداشت های بی رویه از آب ذخایر کشور و تولیدات کشاورزی به گفت وگو با کاوه زرگران رییس کمسیون کشاورزی پرداخت و نوشت: با توجه به اسناد و مدارکی که در دو وزارتخانه نیرو و جهاد کشاورزی موجود است، میزان اضافه برداشت سال‌ های اخیر از منابع آب زیرزمینی کشورمان چیزی حدود 120میلیارد مترمکعب است.

1395/12/08 - 9:52
عقب‌نشینی آمریکا از تحریم سپاه پاسداران

عقب‌نشینی آمریکا از تحریم سپاه پاسداران

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گزارش صفحه دیپلماسی به موضع ترامپ در مقابل سپاه پاسداران پرداخت و نوشت: مشاوران نزدیک به ترامپ به ‌خوبی از واقعیت‌های سیاسی منطقه خاورمیانه آگاه هستند و بر این نکته واقف بوده که هر نوع قراردادن نام سپاه پاسداران در لیست سیاه می‌تواند زمینه‌ساز بی‌ثباتی در منطقه شود.

1395/12/08 - 9:46
پیروزی‌های سیاسی و نظامی عراق موجب ژست جدید عربستان شده است

پیروزی‌های سیاسی و نظامی عراق موجب ژست جدید عربستان شده است

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد درباره سفر عادل الجبیر به بغداد به گفت و گو با حسن کاظمی قمی سفیر سابق ایران پرداخت و نوشت: سفر غیرمنتظره و غیرمترقبه عادل الجبیر، وزیر امور خارجه عربستان سعودی به بغداد در شرایطی روز گذشته انجام شد که ما شاهد پیروزی ‌هایی چشمگیر توسط دولت و نیروهای نظامی و دفاعی عراق با حمایت مراجع و نیروهای مردمی درعملیات آزادسازی موصل هستیم.

1395/12/08 - 9:39
گاهی به اینجا می‌گویند «خانه»

گاهی به اینجا می‌گویند «خانه»

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارش صفحه زاویه به واکاوی خوابگاه‌های غیررسمی تهران پرداخت و نوشت: درِ این خوابگاه‌ها اما روی همه باز است و خیلی‌ها به امید چراغ روشن آنها، روز را در کسب و کار و تحصیل، به شب می‌رسانند و به این خوابگاه‌ها، گاهی می‌گویند: «خانه».

1395/12/08 - 9:37
تحریف سخنان روحانی در رسانه‌های منتقد

تحریف سخنان روحانی در رسانه‌های منتقد

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارش صفحه نخست به بازتاب سخنان رییس جمهوری در رسانه های منتقد دولت پرداخت و نوشت: برخی رسانه‌های منتقد دولت، در راستای اهداف سیاسی خود، با تقطیع سخنان رئیس جمهوری در اهواز، به نقل از وی مدعی شدند که گرد و غبار و ریزگردهای موجود در خوزستان نتیجه «عذاب الهی است.»

1395/12/08 - 9:28
ترکیه روی مین

ترکیه روی مین

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع‌اتفاقیه از ناامنی ترکیه برای گردشگران ایرانی و تلاش ترک ‌ها برای جذب آنها به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت:‌ روزهای آخر سال، کم‌کم تبلیغات تورهای خارجی به اوج خود می‌رسد و همزمان مقصد سنتی ایرانی ‌ها در سفرهای خارجی در سال ‌های اخیر، یعنی ترکیه تورهای متنوع خود را برای ایرانی ‌ها معرفی می‌کند.

1395/12/08 - 9:9
نمی‌توان روی نامزدهای گذشته اصول‌گرا سرمایه‌گذاری کرد

نمی‌توان روی نامزدهای گذشته اصول‌گرا سرمایه‌گذاری کرد

تهران- ایرنا- روزنامه همدلی در گفت و گو با حسین کنعانی‌مقدم به بررسی جایگاه اصولگرایان در انتخابات 96 پرداخت و به نقل از وی نوشت: روی چهره‌هایی که در گذشته در عرصه انتخابات حضور داشته و نشان داده‌اند که نمی‌توانند آرای خاکستری را به سمت خود جلب کنند، نباید سرمایه‌گذاری کرد.

1395/12/08 - 9:6
مأموران و کارشناسان هشیارند

مأموران و کارشناسان هشیارند

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات از هشدار پلیس و مسوولان قضایی درباره تصادف ‌های ساختگی رانندگی به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: ‌شاید بارها ماجرا‌های کلاهبرداری ‌های گوناگونی را شنیده باشید، اما شاید بدترین آن‌ها این است که فردی با ضرب و جرح‌های عمدی خود از قبیل شکستن استخوان‌ ها، ایجاد زخم‌ها و جراحت‌ های عمدی در بدن و حتی شکستن دندان‌ هایشان، بخواهد سر شرکت ‌های بیمه کلاه بگذارد و به ناحق دیه بگیرد.

1395/12/08 - 8:54
«بهارستان» همگام با «پاستور»

«بهارستان» همگام با «پاستور»

تهران- ایرنا- روزنامه ایران در گزارشی به بررسی مهم‌ترین رخدادهای اتفاق افتاده در مجلس دهم در نخستین سال کاری خود پرداخت و نوشت: دو سه هفته‌ای قبل از شلیک توپ شروع سال 95، تغییر بهارستان کلید خورده بود. سال جدید قرار بود به پیشواز مجلسی جدید برود، مجلسی متفاوت از سه دوره قبل.

1395/12/08 - 8:29
ترافیک کاندیداها در جاده ائتلاف اصولگرایی

ترافیک کاندیداها در جاده ائتلاف اصولگرایی

تهران- ایرنا- روزنامه نوآوران در گزارش صفحه سیاست به بازتاب مجمع ملی جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی و انتخاب نامزدهای متعدد برای انتخابات 96 پرداخت و نوشت: باید دید سرنوشت این تعدد و ترافیک کاندیداها در جناح راست به چه نتیجه ای منتج می شود.

1395/12/07 - 10:50
ترامپ به‌ دنبال برهم ‌زدن دوستی ایران و روسیه است

ترامپ به‌ دنبال برهم ‌زدن دوستی ایران و روسیه است

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گزارشی راه های تعامل و همکاری ترامپ با روسیه و مواضع خصمانه در برابر ایران را بررسی کرد و نوشت: از زمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات ریاست ‌جمهوری آمریکا، متحدان این کشور و دیگر ناظران حوزه سیاست خارجی کنجکاو شده‌اند که ببینند چگونه رئیس ‌جمهوری جدید آمریکا، یکی از معضلات اساسی پیش ‌روی خود را حل ‌و فصل خواهد کرد.

1395/12/07 - 10:19
ورود سرمایه خارجی با انتقال تکنولوژی

ورود سرمایه خارجی با انتقال تکنولوژی

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گفت وگو با امیرعلی سیف الدین به بررسی مشاغل نوپای مبتنی بر فناوری ارتباطات پردراخت و به نقل از وی نوشت: اگر سرمایه‌گذاری خارجی همراه با انتقال دانش و تکنولوژی و ورود سرمایه مالی باشد، به سود شرکت‌های ما نیز خواهد بود.

1395/12/07 - 10:17
صفحه 1 از 112 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >