کد خبر: 82432846 (5841041) | تاریخ خبر: 28/11/1395 | ساعت: 13:38|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

امام جمعه چرداول از خدمت دولتمردان و تلاش مسئولان استان ایلام قدردانی کرد

ایلام - ایرنا - امام جمعه چرداول با قدردانی از خدمت دولتمردان تدبیر و تلاش مسئولان استان ایلام گفت: دولت تدبیر و امید با وجود مشکلات مالی، خدمات ارزشمندی در دورترین و محروم ترین مناطق کشور انجام داده است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد امرایی روز پنجشنبه در همایش فرمانداران استان ایلام که در سرابله برگزار شد، افزود: مشکلات و نارسایی ها زیاد است و مسئولان با اخلاق حسنه، تعامل و ارتباط دوستانه با مردم در رفع کمبودهای آنها تلاش کنند.
وی یادآور شد: در دولت گذشته پول و اعتبارات سر ریز کرده بود ولی کار زیادی انجام نشد در حالیکه دولت تدبیر با موانع و مشکلات متعددی مواجه است ولی با این اوصاف خدمات دولت قابل تقدیر است.
امام جمعه چرداول خطاب به استاندار و فرمانداران شهرستان های استان ایلام گفت: مدیران استان تلاش های زیادی را برای رفع این کمبودها انجام می دهند و حرکت مدیران ارشد استان نیز قابل تقدیر است.
وی حضور باشکوه مردم در 22 بهمن برگ زرینی دیگر از تاریخ روشن مردم در عمر با برکت انقلاب اسلامی و سدی محکم در برابر دسیسه های دشمنان بود.
حجت الاسلام امرایی همچنین خواستار تغییر نام شهرستان چرداول به زاگرس شد و اضافه کرد: ارتقای بخش هلیلان به شهرستان و دهستان بزرگ آسمان آباد به بخش از دیگر خواسته های مردم است.
به گزارش ایرنا، همایش فرمانداران ایلام در شهر سرابله با حضور استاندار، معاون سیاسی و فرمانداران 10 شهرستان استان ایلام روز پنجشنبه برگزار شد.
خبرنگاران: رضا آزادی، ناهید ابراهیمی ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
7176/6034، 7177

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال