کد خبر: 82433250 (5841698) | تاریخ خبر: 28/11/1395 | ساعت: 19:11|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

2 طرح بزرگ صنعتی استان ایلام در شهرک صنعتی شباب به بهره برداری می رسد

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام از افتتاح 2 طرح بزرگ صنعتی، تولیدی این استان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: واحد تولیدی کوشاب غرب و کارخانه فولاد گستر طرح هایی هستند که در شهرک صنعتی شباب قرار دارند و بزودی به بهره برداری می رسند.

به گزارش ایرنا، محمدرضا مروارید عصر پنجشنبه در بازدید از شهرک صنعتی سرابله گفت: طرح کوشاب غرب تقریبا آماده و در مراحل پایانی کار است و تا یک ماه آینده به بهره برداری می رسد و کارخانه فولاد گستر نیز در نیمه اول سال آینده افتتاح خواهد شد.
وی آغاز بکار این 2 طرح را عاملی مهم در توسعه و رونق اقتصادی چرداول برشمرد و افزود: اصولا وجود این چنین طرح ها و کارخانه های بزرگ در هر منطقه ای ضمن اشتغال زایی و رونق تولید باعث می شود به همراه آن تکنولوژی‌های جدید و به تبع آن کارخانجات دیگر برای تولید مواد مورد نیاز طرح های اعلام شده ایجاد شود و این روند تولید ثروت و رونق اقتصادی را در بر خواهد داشت.
مروارید ضمن رضایتمندی از وضعیت شهرک ها و نواحی صنعتی استان ایلام و شهرستان چرداول تاکید کرد: آینده اقتصادی این استان بسیار روشن و امیدوار کننده است و با خدمات ارزشمند دولت تدبیر و امید می توان با رونق تولید و صنعت زمینه بکارگیری و فعالیت جوانان و تحصیل کرده دانشگاهی را در این نواحی صنعتی فراهم کرد.
استاندار ایلام گفت: دولت دکتر روحانی عزم و اراده خود را برای اعتلای اقتصاد کشور بکار گرفته و رویکرد مثبت دولت آینده روشن را برای رفع مشکلات اقتصادی کشور در پیش گرفته است.
وی یادآور شد: هیچ بهانه ای برای عدم خدمت رسانی به بخش‌های تولید، صنعت، کشاورزی پذیرفته نمی شود و احیا و ساخت هر واحد و کارخانه بستری مهم برای رونق اقتصادی کشور و تولید ثروت است.
محمدرضا مروارید به همراه معاونان سیاسی، امنیتی و هماهنگی امور اقتصادی، مدیران ستادی و فرمانداران شهرستان های استان از شهرک صنعتی سرابله بازدید کرد.
خبرنگار: رضا آزادی ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7176/9002

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال