کد خبر: 82433970 (5842408) | تاریخ خبر: 29/11/1395 | ساعت: 16:5|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن تکلیف مسئولان را بیشتر کرد

ایلام - ایرنا - امام جمعه بدره گفت: حضور بی چشمداشت مردم در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن آبرو سازی برای مسئولان و نظام اسلامی بود و همین امر وظیفه مسئولان را دو چندان می کند تا خدمات بیشتر و بهتری به مردم ارائه کنند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید روح الله زمانی موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر بدره اظهار کرد: بلوغ سیاسی و اجتماعی مردم و حضور آنان در مواقع مورد نیاز تثبیت شده و در بین اقشار مختلف جامعه نهادینه شده است.
وی به پشتیبانی و حضور همیشگی مردم از انقلاب و نظام اسلامی اشاره کرد و افزود: در هیچ کجای دنیا و هیچ دولتی چنین پشتوانه و دلگرمی و حمایتی وجود ندارد و این امر وظایف مسئولان را دو چندان می کند تا خدمات رسانی بهتر و بیشتری را برای این صاحبان اصلی نظام انجام دهند.
حجت الاسلام زمانی موسوی با اشاره به محورهایی از سخنان مقام معظم رهبری در جمع مردم تبریز تاکید کرد: سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل رو به اتمام است و همه دست اندرکاران و مسئولان باید گزارش شفاف و واقعی عملکرد خود در این زمینه را به مردم ارائه کنند.
امام جمعه بدره یادآور شد: باید با ارائه گزارش هایی از مسئولان پرسیده شود که آیا توان و نگاه خود را برای مساله اقتصاد مقاومتی صرف کرده اند یا نه؟ و نتایج کار آنان بررسی شود.
وی سپس به بحث آشتی ملی که این روزها مطرح شده است اشاره و اضافه کرد: ملت با هم متحد بوده و قهر نیستند ولی سران فتنه را درون خود راه نمی دهند و با آنها قهر هستند پس بحث آشتی ملی و حقوق بشر که زمینه سازی برای آزادی سران فتنه است به خودی خود وجود خارجی ندارد.
حجت الاسلام زمانی موسوی همچنین بررسی رفتارهای عزت مند و عزت مدار از سوی مسئولان را خواستار شد.
خطیب جمعه بدره گفت: رفتارهای سیاسی اخیر در کشور باید از منظر عزت مداری برای ایران اسلامی بررسی شود تا خدشه ای به این امر وارد نگردد.
وی در مورد مطالبات شهرستانی مردم نیز اظهار کرد: مشکلات کوچکی برای امنیت دامداران منطقه به وجود آمده که باید کنترل شود و همچنین ادارات سطح شهرستان در جذب افراد مورد نیاز به جوانان منطقه تکیه کنند و نیاز به نیروی انسانی خود را از این افراد تحصیل کرده تامین کنند.
خبرنگار: ناهید ابراهیمی ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6034/7177

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال