کد خبر: 82434020 (5842699) | تاریخ خبر: 29/11/1395 | ساعت: 16:52|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

محور میمه - آبدانان مسدود است

ایلام - ایرنا - مرکز مدیریت راه های استان ایلام در اطلاعیه ای اعلام کرد: محور ارتباطی میمه - آبدانان در محدوده روستای تختان برای انجام عملیات ریزش برداری مسدود است.

به گزارش روز جمعه ایرنا از مرکز مدیریت راه های استان ایلام در این اطلاعیه آمده است: با توجه به انجام عملیات راهداری و ریزش برداری در محور میمه - تختان - آبدانان (محدوده روستای تختان) و جهت احتیاط و جلوگیری از بروز هر گونه حادثه احتمالی تردد وسایل نقلیه سنگین و نیمه سنگین از ساعت 15 روز جمعه 29 تا ساعت 10 روز شنبه 30 بهمن از این مسیرها ممنوع است.
همچنین جهت اصلاح مسیر رانشی، تردد کلیه وسایل نقلیه اعم از سبک، سنگین و نیمه سنگین از ساعت 8 تا 10 صبح فردا شنبه نیز از محور مذکور ممنوع و تردد از مسیر جایگزین (ایلام - دره شهر- آبدانان) صورت می گیرد.

**
فرمانده پاسگاه پلیس راه آبدانان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا تایید کرد: جاده آبدانان به میمه به علت ریزش کوه و عملیات راهسازی مسدود است.
سروان علی شیخه زاده اظهار کرد: این مسیر در حد فاصل روستای گوراب از صبح امروز بعلت ریزش آوار و رانش زمین و همچنین انجام عملیات راهسازی و بازگشایی مسدود شده و رفت و آمد وسایل نقلیه در آن متوقف است.
وی به کسانی که قصد سفر از این مسیر را دارند توصیه کرد که از مسیر جایگزین آبدانان - دره شهر تردد کنند.
شهر میمه مرکز بخشی به همین نام از توابع شهرستان دهلران در 45 کیلومتری شمال شرقی شهر آبدانان در حد فاصل مسیری قرار دارد که به عنوان راه میانه یا جایگزین مرکز استان ایلام را به شهرستان آبدانان در 175 کیلومتری ایلام و اندیمشک در استان خوزستان متصل می کند.
مشکلات فیزیکی این محور سخت گذر همواره یکی از موارد نارضایتی ساکنان مناطق مرتبط با آن بوده است.
خبرنگار: سیدحرمت الله موسوی مقدم ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
/6034/7174

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال