هدف ایرنا گسترش اطلاع رسانی است. لذا انتشار این مطلب به معنای تائید محتوای آن نیست

کد خبر: 82500562 (5934400) | تاریخ خبر: 01/02/1396 | ساعت: 9:17|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

دلپیشه دلت پیش ما نیست

سایت خبری راسان خبر ایلام روز پنجشنبه 31 فرودین در یادداشتی با عنوان “دلپیشه دلت پیش ما نیست ” به قلم سجاد خزان فعال اجتماعی، به نبود مرکز اورژانس مناسب در شهرستان ملکشاهی پرداخته است.

در این یادداشت آمده است: اینک که آستان آسمان سرزمین هزاره ها “ایران” قهرمان به میمنت رهبری هوشمندانه انقلاب و جایگاه اقتدار اعتدال، فرخنده گی و نیکبختی را سپری می کند و ایران بزرگ از اقبال مبارک خود، خورشید را در افق عالم فراخوانده به گرمابخشی، چنانکه همواره ایران اسلامی سرزمین اقتدار و مهر و آشتی، ایرانیان را از دل افروزی و فرخ نهادی خود بهرمند است و پاس این باور، پایداری و پایمردی همگان بوده است و خواهد بود.
آری، اینک که رویکرد تئوریکی و عملی تدبیر و امید در پهنه جغرافیای ایران و ایلام به راستی کوشیده است که عدالت و توازن را برپا و برقرار کند و در این سالیان عمر، تفکر و تخصص و تدبیر اعتدال، ایران را توسعه داده و سرافراز بدنبال بزرگی و بلند بالایی ایران بوده، چه نیکوست که حق مدار و اخلاق گرا و بدور از اسطوره سازی و برجستگی های کاذب تاثیرات این تفکر را گرامی داشت.
بی شک اعتدال و عدالت یعنی به هنگام تشخصی خوی شاکری و خوی شکوه گری و با اتخاذ این روند، آنگاه می توان یک تفکر را پویا دانست که مدام و پیوسته در جهت روندگی و تعهد و مردمداری و رفاهیات آن، منصفانه راهکار و پیشنهاد و انتقاد به رشته نگارش در آورد.
با درود به این تفکر و دست به دعا در پیشگاه خالق، آرزوی روزهای موفقیت آمیز در راستای خدمت هر چه بیشتر و بهتر در مسیر بهسازی ایران و ایلام عزیز.
به اعتقاد پاره ای از صاحب نظران مدیریت همچون پیتر دراکر، عضو حیاتبخش هر سازمان مدیریت آن است، مدیران میانی به طور مستقیم به مدیریت بالا گزارش می دهند، کارشان مدیریت بر سرپرستان است و نقش حلقه واسطی را میان مدیریت عالی و مدیران عملیاتی بر عهده دارند.
شهرستان ملکشاهی سرزمین شایستگان، تربت پاک شهیدان و جانبازان و خاک فرزانگان روشنگر و روشنفکر و مردان و زنان شجاع و دلیر که باور پولادین شان پیوستگی شیرازه ایران و ایلام و ملکشاهی است و به لحاظ موقعیت و جایگاه فرهنگی هنری، سیاسی، مذهبی، علمی، اقتصادی و جمعیتی یکی از استعدادهای کم نظیر ایلام و ایران است.
اکنون و در روزگار مدرن که شاخص بهداشت و سلامت یک عنصر اصلی و حیاتی توسعه تلقی می شود، این شهرستان از نبود یک بیمارستان، یک کلینیک و حتی یک مرکز اورژانس مجهز و مناسب رنج می برد و فاقد این شاخص حیاتی و بنیادی است.
ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی ایلام جناب آقای دلپیشه، گویی شما به عنوان بالاترین مرجع هرم مدیریتی این دانشگاه بدنبال زدودن و گردگیری غبار محرومیت در حوزه تخصصی خود، در این شهرستان نیستید و یا بی اطلاع از مجموعه اداری خود و از درد و رنج پزشکی و حوزه سلامت مردم بخصوص (جانبازان و ایثارگران) و هزینه های رفت و آمد به مرکز استان بی خبر مانده اید.
بنابراین به شما یادآور می شویم تا با آسیب شناسی مجموعه دانشگاه، مشکلات این شهرستان را شناسایی و اهم وظایف اداری خود را مطالعه کنید و هم اینکه مردم شهرستان ملکشاهی بیمارستان و کلینیک و اورژانس مناسب ندارند و همین مردم ولایتمدار فاقد این عنصر فوق مهم اجتماعی که با سلامت و جان آدم ها سر و کار دارد، هستند.
انتظار می رود هر چه سریعتر و با دید همه جانبه نسبت به احداث و تجهیز ساختمان کلینیک شهرستان، دستور لازم را در خصوص موارد فوق ابلاغ فرمایید همچنین در راستای وظایف اداری خود در شهرستان ملکشاهی حضور یافته و از نزدیک در روند وضعیت بهداشتی و کمبود امکانات پزشکی چه در حوزه منابع انسانی و پزشکان و چه در حوزه وسایل و امکانات پزشکی قرار گرفته و جایگاه شهرستان را در ردیف مناسب بودجه ای به لحاظ کمی و کیفی بگنجانید و در اصلاح روند مدیریتی خود کوشا و جدی باشید.
منبع: سایت خبری راسان خبر ایلام

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال