کد خبر: 82500876 (5934839) | تاریخ خبر: 01/02/1396 | ساعت: 15:25|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

امام جمعه آبدانان: تحقق آموزه های دینی بدون حکومت اسلامی امکان پذیر نیست

ایلام - ایرنا - امام جمعه آبدانان گفت: عملی کردن سیره معصومین(ع) و اجرای آموزه های دینی بدون تشکیلات و حکومت اسلامی امکان پذیر نیست.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حسین حاجیلری در خطبه های نماز جمعه این هفته ابدانان با تبریک فرا رسیدن سالروز مبعث رسول اکرم(ص) اظهار کرد: هدف از رسالت همه اولیا و انبیای الهی، اجرای عدالت اجتماعی و برپایی حکومت اسلامی بوده است.
وی انقلاب اسلامی ایران را نقطه اتصال حکومت اسلامی با رسالت رسول خدا(ص) توصیف کرد و افزود: تاسی به منطق و سیره عملی ائمه اطهار(ع) برای مسلمانان عالم، عزت آفرین است.
خطیب جمعه آبدانان سپس فرا رسیدن دوم اردیبهشت سالروز تاسیس سپاه پاسداران را تبریک گفت و اضافه کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یکی از نهادهای مهم کشور است که پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، رسالت ذاتی آن است.
حجت الاسلام حاجیلری به دیدار فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی با رهبرمعظم انقلاب اسلامی نیز اشاره کرد و گفت: تقویت رفاه و معیشت مردم و ساماندهی اقتصاد مقاومتی دو اولویت مهم کشور است که باید مورد توجه کاندیداهای ریاست جمهوری قرارگیرد.
وی بی طرفی مجریان و ناظران انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه رسانه های بیگانه با هدایت آمریکا و اسراییل در تلاشند تا حرمت قانون را در جامعه بشکنند و بستر ناامنی در جریان انتخابات فراهم کنند.
خبرنگار: سیدحرمت الله موسوی مقدم ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7174/9102

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال