کد خبر: 82537226 (5991170) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 19:39|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

بیش از 50 درصد مردم آبدانان تاکنون در انتخابات شرکت کرده اند

ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: بیش از 50 درصد واجدان شرایط این شهرستان تاکنون با حضور در شعب اخذ رای در انتخابات 29 اردیبهشت ماه مشارکت داشته اند.

مجید عسگری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: تاکنون 14 هزار تعرفه اخذ رای در شهرستان آبدانان مصرف شده است.
وی افزود: هر چه به ساعات پایانی انتخابات نزدیک تر می شویم حضور مردم در پای صندوق ها و شعب اخذ رای نیز افزایشی چشمگیرتر می یابد.
عسگری پیش بینی کرد: بیش از 85 درصد جمعیت واجد شرایط رای در شهرستان آبدانان در انتخابات امروز مشارکت داشته باشند.
وی در مورد روند برگزاری انتخابات هم یادآور شد: تاکنون هیچ مشکل امنیتی یا حاشیه ای در روند برگزاری انتخابات شهرستان آبدانان گزارش نشده است.
به گفته وی یک هزار و 400 نفر از قشرهای مختلف مردم در قالب هیات های اجرایی، نظارت، بازرسی، نمایندگان فرماندار و نیروهای امنیتی و انتظامی در 74 شعبه شهری و روستایی کار جمع آوری آرای مردم را بر عهده دارند.
به گزارش ایرنا، شهرستان 48 هزار نفری آبدانان در 170 کیلومتری جنوب شرق ایلام قرار دارد و 30 هزار نفر از جمعیت این شهرستان واجد شرایط رای دادن هستند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعتی پیش به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
این انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفر برگزار می شود.
425 هزار نفر از جمعیت استان ایلام واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند و شهرستان ایلام بیشترین و شهرستان سیروان کمترین تعداد واجدین شرایط را دارند.
خبرنگار: زهرا موسوی **انتشار دهنده : شهریار حیدری فر
7172/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال