کد خبر: 82537238 (5991405) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 19:46|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

رئیس هیات نظارت: انتخابات در ایلام بدون تخلف جریان دارد

ایلام - ایرنا - رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری در ایلام گفت: انتخابات ریاست جمهوری بدون هیچ گونه مشکل یا تخلفی در این استان در جریان است.

یوسف امیدی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خوشبختانه تاکنون مساله و مورد خاصی در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در استان اتفاق نیافتاده و هیچ گزارشی نیز در این زمینه دریاقت نشده است.
وی ادامه داد: تنها مساله در این زمینه کندی در روند رای گیری و زمان بر شدن برگزاری انتخابات است که این مورد نیز ناشی از ناآشنایی مردم و مراجعان و برگزار کنندگان این رویداد است.
رئیس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری افزود: چون دستگاه های احراز هویت الکترونیکی برای نخستین بار است که در انتخابات به کار گرفته شده و کارکردن با آن نیاز به زمان دارد این فرایند باعث شده رای گیری در شعبه های این استان با کندی انجام می شود.
امیدی تاکید کرد: به جز این مورد، خوشبختانه انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در استان ایلام در کمال امنیت و آرامش و سلامت ادامه دارد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا صبح جمعه به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
این انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفر برگزار می شود.
425 هزار نفر از جمعیت استان ایلام واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.
خبرنگار: جلال اسکندری **انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6033/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال