کد خبر: 82537243 (5991434) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 19:48|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

580 جلد شناسنامه جدید برای متقاضیان در استان ایلام صادر شد

ایلام - ایرنا - مدیرکل ثبت احوال استان ایلام گفت: از ابتدای هفته جاری تاکنون 580 جلد شناسنامه جدید برای متقاضیان فاید صادر و تحویل آنان شده است.

منوچهر تیموری روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: کارکنان ادارات ثبت احوال در 13 شهر و بخش استان ایلام در این روزها با آمادگی کامل نسبت به تحویل شناسنامه ها، پاسخگویی به استعلامات دستگاه های اجرایی و صدور تاییدیه شماره ملی برای اقشار مختلف مردم اقدام کرده اند.
وی افزود: دفاتر ثبت احوال روزهای پنجشنبه و جمعه 28 و 29 اردیبهشت تمام وقت آماده ارائه خدمات سجلی به مردم بویژه رای دهندگان هستند، اما دیگر شناسنامه جدید صادر نمی شود.
تیموری یادآور شد: در 2 روز گذشته تنها شناسنامه هایی که قبلا درخواست شده اند و افرادی که شماره ملی ندارند یا کارت ملی آنها مفقود شده و از طریق پیامک به آنها اعلام شده تحویل متقاضیان می شود.
وی تاکید کرد: سازمان ثبت احوال کشور قبل از انتخابات تمام ظرفیت‌ها و امکاناتش را برای افزایش مشارکت مردم در انتخابات بکار گرفته است و تا ساعت هشت شب این خدمات رسانی ادامه دارد.
وی گفت: افرادی که فاقد کد ملی هستند بویژه کسانی که امروز برای نخستین بار در انتخابات می خواهند رای بدهند برای دریافت شماره ملی خود باید تا قبل از ساعت هشت شب به ادارات ثبت احوال مراجعه کنند.
به گزارش ایرنا، انتخابات شوراها تنها در شهر ایلام به صورت الکترونیکی برگزار می شود ولی در دیگر مناطق استان انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا به همان روش دستی انجام می گیرد.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از ساعت هشت صبح امروز در سراسر کشور آغاز شده و همچنان ادامه دارد.
این انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان ایلام با جمعیت 580 هزار نفر برگزار می شود.
425 هزار نفر از جمعیت استان ایلام واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.
خبرنگار: لیلی خاکی ** انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
7180/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال