کد خبر: 82537546 (5991914) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 22:13|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

ملت ایران بزرگی و اقتدار خود را در انتخابات امروز نشان داد

ایلام - ایرنا - معاون فرهنگی سازمان تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: ملت ایران اسلامی با مشارکت گسترده در انتخابات امروز، بزرگی و اقتدار خود را به جهانیان نشان داد.

حجت الاسلام حشمت رستمی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: ای ملت پس از اعلام نتایج نیز با حفظ آرامش، فرهیختگی خود را به نمایش می گذارد.
به گفته وی، روحیه قانون پذیری در میام مردم نهادینه شده و ملت فهیم ایران طرفدار هر یک از نامزدهای انتخابات که باشند پس از اعلام نتایج، با اخلاق و فرهنگ والای خود از قانون تمکین می کنند.
وی ادامه داد: با توجه به تاکیدهای مکرر رهبر معظم انقلاب مبنی بر حفظ آرامش و نظم در انتخابات و پذیرش نتیجه انتخابات، همه ما موظف هستیم به قانون احترام گذاشته و برای پیشرفت کشور عزیزمان وحدت و انسجام خود را حفظ کنیم.
حجت الاسلام رستمی اضافه کرد: اگر چه بدخواهانی در داخل و خارج از کشور بدنبال ایجاد تنش و تحریک عواطف عمومی هستند ولی برای خنثی کردن این توطئه باید همه ملت هوشیار باشند و نگذارند جو آرام جامعه دستخوش تنش شود.
معاون سازمان تبلیغات اسلامی ایلام گفت: مشارکت در تعیین سرنوشت و اداره امور کشور با انتخاب رییس جمهور منتخب بزرگترین عرصه تجلی اراده مردم است و آنگونه که از صبح امروز تا کنون مشاهده کردیم مردم در حال خلق حماسه دیگری هستند و بی شک هرآنچه که نتیجه ارا باشد خاص اکثریت مردم بوده و همه مردم با سلایق مختلف باید آنرا بپذیرند.
وی اظهار کرد: امروز ملت ایران که رکن اساسی دموکراسی و مردمسالاری دینی هستند با حضور در پای صندوق های رای اقتدار ملی خود را به جهانیان نشان دادند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان 580 هزار نفری ایلام برگزار می شود، 425 هزار نفر از جمعیت استان ایلام واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.
خبرنگار: آزاده خرم ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
7171/9102

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال