کد خبر: 82537675 (5992048) | تاریخ خبر: 29/02/1396 | ساعت: 23:49|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز درخشش ملت؛

استاندار: مشارکت مردم استان ایلام در انتخابات از مرز 75 درصد گذشت

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام گفت: از ابتدای فرآیند رای گیری تا ساعت 23 امشب، بیش از 325 هزار نفر از مردم این استان در انتخابات شرکت کرده اند که معادل 75 درصد واجدین شرایط است.

محمدرضا مروارید شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: فرآیند رای گیری در شهر ایلام تا ساعت 24 تمدید شده است ولی در سایر شهرستان ها زمان رای گیری تا ساعت 23 امشب بود.
وی با بیان اینکه مسئولان شعب اخذ رای باید تمام افرادی را که در بیرون شعبه هستند در زمان اتمام وقت به داخل شعبه هدایت کنند، افزود: مسئولان صندوق ها باید اخذ رای را تا آخرین نفر حاضر در صندوق انجام دهند.
مروارید با بیان اینکه رای گیری در روستاهای استان به پایان رسیده است، یادآور شد: پس از پایان زمان رای گیری در شعبه های اخذ رای، فرآیند شمارش آرا از سوی اعضای شعب آغاز خواهد شد.
وی تاکید کرد: مردم استان ایلام در انتخابات ادوار گذشته همواره جزو استان های پیشتاز از نظر میزان مشارکت بوده اند و امیدواریم امسال نیز رکورد جدیدی از نظر میزان مشارکت خود در کشور به ثبت برسانند.
به گزارش ایرنا، دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت همزمان در سراسر کشور در حال برگزاری است.
انتخابات در 25 شهر و 368 روستای استان 580 هزار نفری ایلام برگزار می شود، 425 هزار نفر از جمعیت استان ایلام واجد شرایط شرکت در انتخابات هستند.
خبرنگار: حسن کهزادیان ** انتشار دهنده: مجید سلیمانی
6119/9102

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال