کد خبر: 82570118 (6037755) | تاریخ خبر: 29/03/1396 | ساعت: 13:30|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

روز جهانی قدس، تجلی گر روح انقلابی ایران اسلامی است

ایلام - ایرنا - فرماندار آبدانان گفت: روز جهانی قدس، به عنوان یادگار ارزشمند حضرت امام (ره) میعادگاه ملت بزرگ و انقلابی ایران است.

به گزارش ایرنا، مجید عسگری روز دوشنبه در نشست ستاد برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس آبدانان اظهار کرد: این روز مهم و ماندگار که مصادف با آخرین جمعه ماه مبارک رمضان است، یکی از آرمان های مقدس ملت شریف ایران است که به عنوان یادگار حضرت امام (ره) از جایگاه و منزلت زیادی برخوردار است.
وی روحیه انقلابی را اساس انقلاب اسلامی ایران دانست و افزود: در روز جهانی قدس شور انقلابی و روح اتحاد ملت ایران فضای جهان را به نفع مردم مظلوم فلسطین و بر علیه رژیم غاصب اسرائیل متحول می کند و شعار مرگ بر اسرائیل آرامش همه متجاوزان را بر هم میزند .
فرماندار آبدانان افق آینده انقلاب اسلامی را ممتاز و امیدوار کننده عنوان کرد و گفت: مشارکت همه مردم در راهپیمایی روز قدس موجب استحکام پایه های استکبار ستیزی نظام و انزجار افکار عمومی از مستکبران و اشغالگران می شود.
وی با اشاره به موقعیت منطقه ای جمهوری اسلامی و نقش آن در حل مناقشات جهانی اضافه کرد: شرارت های گروه های تکفیری، فتنه انگیزی رئیس جمهور دیوانه آمریکا در منطقه، خباثت حاکمان سعودی و رخدادهای تروریستی اخیر ایجاب می کند که همه قشرهای مردم روز جمعه در راهپیمایی روز جهانی قدس حضور یابند و بار دیگر ضمن حمایت از مبارزات مردم مسلمان و مظلوم فلسطین و اعلام انزجار از رژیم صهیونیستی و اربابانش، بر ارزش های متعالی انقلاب اسلامی و آرمان های امام (ره)پای بفشارند.
وی یادآور شد: مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس روز جمعه بعد از آئین نماز جمعه از محل مسجد حضرت صاحب الزمان (ع) آبدانان به سمت میدان کشاورز شهر آبدانان با حضور حماسی مردم روزه دار این شهرستان برگزار می شود.
حبرنگار: سید حرمت الله موسوی مقدم** انتشار: شهریار حیدری فر
6034/7174

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال