کد خبر: 82570270 (6038431) | تاریخ خبر: 29/03/1396 | ساعت: 14:46|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

فرمانده مرزبانی ایلام: تمام نوار مرزی ایلام تحت کنترل است

ایلام - ایرنا - فرمانده مرزبانی استان ایلام گفت: با تلاش و مجاهدت نیورهای مرزبانی استان تمامی نوار مرزی تحت کنترل بوده و اجازه کوچکترین عرض اندام را به کسانیکه بخواهند امنیت مردم را به خطر بیاندازند، نخواهیم داد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از مرکز اطلاع رسانی پلیس، سرهنگ یحیی الهی، اظهار کرد: تمام نوار مرزی استان با بهره گیری از توان نیروهای متعهد و مجرب و با استفاده از بهترین و مدرن ترین تجهیزات و دستگاه های الکترونیکی، تحت کنترل است.
وی افزود: تمام تحرکات و فعالیت های مرزی به صورت شبانه روزی با استفاده از نیروهای جان بر کف و تجهیزات در اختیار رصد می شود.
فرمانده مرزبانی ایلام تاکید کرد: امنیت پایداری که در استان و کشور حاکم است، حاصل مشارکت عمومی و تعامل بسیار ارزشمند مردم با خادمان خود در مجموعه های مختلف امنیتی است.
استان ایلام با وجود 430 کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق از امن ترین نقاط مرزی جمهوری اسلامی ایران با سایر کشورها محسوب می شود.
شهرستان های مهران با 30 هزار نفر جمعیت و دهلران با 66 هزار نفر جمعیت حدود 200 و 220 کیلومتر مرز با کشور عراق دارند و در دوران دفاع مقدس این مناطق شاهد نبرد رزمندگان اسلام با دشمن بعثی متجاوز بودند.
دریافت کننده: حسن کهزادیان * انتشار دهنده: شهریار حیدری فر
6119/6034

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال